Ανακοινώσεις

Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα:09:00.Μετά τον αγιασμό θα πραγματοποιηθεί  και η διανομή των βιβλίων . Παρακαλούνται οι μαθητές, να έχουν μαζί τους  και τις σχολικές τους τσάντες.

Εκ της διευθύνσεως

Αποχαιρετάμε τον αγαπημένο  συνάδελφό μας, Μπίσκο Άγγελο, που έφυγε τόσο νωρίς από τη ζωή. Με τον Άγγελο μοιραστήκαμε την αγάπη μας για τα παιδιά, τους προβληματισμούς  και τις ανησυχίες μας. Θα θυμόμαστε πάντα τη γλυκύτητα του χαρακτήρα του, την ευγένειά του και το επικοινωνιακό χάρισμα ενός πραγματικού δασκάλου.

Καλό σου ταξίδι συνάδελφε

Οι συνάδελφοί σου από 14ο ΓΕΛ Περιστερίου

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ