Όλοι εμείς, οι δημιουργοί του askisopolis.gr ,συμβαδίζοντας πάντα με τις εξελίξεις και έχοντας ως γνώμονα την παροχή κατάλληλου υλικού για μια ολοκληρωμένη εκπαίδευση, φιλοδοξούμε να αποτελέσουμε ένα κατάλληλο και αποτελεσματικό όπλο στη φαρέτρα του σύγχρονου μαθητή και εκπαιδευτικού.

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε και ευχόμαστε μια ευχάριστη περιήγηση στο askisopolis.gr.

Θεματα 2015

Το askisopolis.gr είναι το επιστέγασμα μιας προσπάθειας που συντελέστηκε με σκοπό να δημιουργηθεί ένας ολοκληρωμένος πολυχώρος εκπαιδευτικών θεμάτων και ασκήσεων έτσι ώστε να αποτελέσει ένα χρήσιμο εργαλείο τόσο για το μαθητή όσο και για τον εκπαιδευτικό του σύγχρονου Γυμνασίου και Λυκείου.